en

CONVEX VIEŠBUČIŲ VALDYMAS

CONVEX VIEŠBUČIŲ VALDYMAS

Contact us

APIE MUS

The wisdom of bridges comes from the fact that they know the both sides, they know both shores!

M.M.Ildan

Mūsų organizacijos stiprybė – įvairialypė komanda: subūrėme rizikos fondų valdytojus, kurie kiekvieną vystomą projektą įvertins per finansinės grąžos ir investicinio patrauklumo prizmę, bei viešbutininkus-ekspertus, kurių know-how apima tiek nedidelius „boutique“ tipo kurortinius viešbučius, tiek į verslo segmentą orientuotus vidutinius/didelius viešbučius Baltijos šalių bei centrinės Europos sostinėse ar strateginiuose miestuose. Mes siūlome viešbučių valdymo paslaugas tiek instituciniams, tiek individualiems investuotojams bei viešbučių savininkams. Mūsų teikiamos paslaugos apima konsultacijas svetingumo verslo idėjos/projekto vystymo eigoje, viešbučio parengimą atidarymui bei ilgalaikį bendradarbiavimą, viešbučio nuomos ar valdymo pagrindu.

Orientuojamės į netinklinius viešbučius, užtikrindami lankstumą, padedant pasirinkti efektyviausią valdymo modelį ir optimaliausią finansinę grąžą – tiek vystant unikalų viešbučio vardą, tiek parenkant parankiausią tarptautinio/vietinio ženklo frančizę.

Mūsų misija yra teikti aukščiausios kokybės paslaugas, grįstas sąžiningumu, nuoširdumu, bei atviru dialogu.

Mūsų vizija – užsitikrinti nepriekaištingos reputacijos ir kokybės viešbučių valdymo organizacijos vardą regione.

 

PASLAUGOS

Kadangi nėra vieno teisingo ir tinkamiausio sprendimo visiems atvejams, mes siūlome skirtingus valdymo modelius. Priklausomai nuo Jūsų objekto dydžio bei klasifikacijos, jo tinkamumo bei patrauklumo potencialiems tarptautiniams ženklams, mes siūlome padėti surasti tinkamiausią bendradarbiavmo modulį Jums:

1/3

NUOMA

Nuomos atveju, mes prisiimame visas valdymo atsakomybes bei finansinius įsipareigojimus sudarydami nuomos sutartį ir tapdami Jūsų viešbučio valdytojais apibrėžtam laikotarpiui, mainais už periodinį mokestį. Nuomos mokestis gali varijuoti kaip fiksuotas nuomos mokestis, procentinis mokestis nuo pajamų ar pelno, arba hibridinis modulis (fiksuotas nuomos mokestis + procentinis mokestis nuo pajamų).

VIEŠBUČIO VALDYMO SUTARTIS

Pagal viešbučio valdymo sutartį mes prisiimsime visus viešbučio operavimo iššūkius ir pareigas už sutartą mokestį. Viešbučių valdymo įsipareigojimus apima kasdienių operacijų valdymas, finansų ir turto valdymas, pajamų valdymas, kaštų analizė ir valdymo strategijų diegimas, koncepcijos vystymas, parengiamieji darbai prieš pradedant viešbučio veiklą (angl. pre-opening) ir kt.

FRANČIZĖ

Pasirinkus tinklinio ženklo frančizę, mes užpildysime spragą tarp Jūsų ir ženklo atstovų. Frančizė suteikia viešbučių savininkams teises patiems valdyti viešbučius, naudojant tarptautinį vardą, suteikia prieigas į pasirinkto tinklinio vardo valdymo bei marketingo sistemas. Tačiau ne paslaptis, kad frančizės valdytojai suinteresuoti pristatyti savo atstovaujamą ženklą kuo palankiau, o jūsų viešbučio pelningumas ar darbo efektyvumas jiems nėra prioritetas. Pasirinkę šį bendradarbiavimo modelį, mes užtikrinsime palankiausią tinklinio vardo parinkimą konkrečiam viešbučiui, derybas su frančizės valdytojais viešbučių savininkų ar investuotojų interesais; kasdienių operacijų valdymu pagal pasirinkto viešbučių vardo reikalavimus, skiriant didžiausią dėmesį į projekto sėkmę bei mūsų klientų kapitalo vertės kėlimą.

KOMANDA

KONTAKTAI

Jei domitės trumpalaike ar ilgalaike jūsų turto nuoma, viešbučio valdymo paslaugomis, nedvejodami jau šiandien kreipkitės į mus. Mes siūlome nemokamą konsultaciją, kurios metu aptarsime iššūkius, poreikius bei vizijas prieš apsisprendžiant, ar Convex viešbučių valdymas yra tinkamas pasirinkimas Jums.

Generated with Avocode.Path 15 +370 313 51555
Generated with Avocode.Group 6Rectangle 30Path 14 info@convex.lt

Norėdami susisiekti, užpildykite formą